• Dzień ziemniaka

• 17 września uczniowie klas 0-II w Radawie pod opieką nauczycielek p. Krystyny Portas i p. Izabeli Werle, wzięli udział w gminnych obchodach „Święta Pieczonego Ziemniaka” zorganizowanego w Radawie.  Dzieci wzięły udział w licznych konkursach plastycznych i sportowych, wykonały dyniowego stworka z przyniesionych przez nich darów jesieni zdobywając pierwszą nagrodę ex quo ze Szkołą Podstawową w Manasterzu.

• Spotkanie z rodzicami

• Przypominamy,  że dnia 17 września o godzinie 15:00  odbędzie się pierwsze ogólne spotkanie z rodzicami,  następnie spotkania organizacyjne z wychowawcami w poszczególnych oddziałach. Poruszane będą sprawy związane z  organizacją roku szkolnego, wyżywieniem,  współpracą z rodzicami.