• Drodzy Rodzice i Uczniowie

• W załączeniu przekazujemy ulotkę przygotowaną przez studentów z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Materiał zawiera najważniejsze informacje dotyczące m.in. przyczyn omdleń, ich charakterystycznych objawów czy sposobów na zmniejszenie ryzyka omdleń.

• Informacja dla rodziców

• Proszę o indywidualne zakupienie podręczników i kart pracy (inaczej ćwiczeń) do religii. Wykaz do poszczególnych klas umieszczony jest w poniższym załączniku. Klasy 5,6,7 - podrecznik używany - mogą odkupić sobie od starszych uczniów i tylko dokupić nowe karty pracy. Klasy 4 i 8 muszą zakupić nowy podręcznik i karty pracy ponieważ od tego roku szkolnego zostalo wznowione wydanie do tych oddziałów klasowych.

podreczniki_religia.pdf

p. Dorota Maciurzyńska