• Unikalny kalendarz

• REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa w Mołodyczu.

Celem konkursu jest:

• uwrażliwianie dzieci i młodzieży na piękno przyrody najbliższej okolicy;
            • dostrzeganie niezwykłych detali przyrody;
            • zachęcanie do poznawania przyrody gminy Wiązownica;
            • ukazanie piękna i bogactwa naturalnego gminy;
            • odkrywanie miejsc przyrodniczo cennych w naszej gminie;
            • propagowanie i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych wśród dzieci i młodzieży naszej szkoły;
            • propagowanie aktywnych form wypoczynku na terenie gminy Wiązownica;
            • wyłonienie zdjęć najlepiej odzwierciedlających piękno przyrody w sposób promujący walory przyrodnicze gminy w różnych porach roku.

Konkurs adresowany jest do uczniów naszej szkoły. Prace będą ocenione w dwóch kategoriach wiekowych tj.:

I- dzieci z klas I-IIIII- dzieci z klas IV-VIII

Szczegółowy regulamin i załączniki:   Regulamin(2).pdf oraz   zalaczniki.pdf

Zachęcamy uczniów do udziału w konkursie i stworzeniu uniklanego kalendarza!

Koordynatorzy: p. Angelika Tomaszek, p. Agnieszka Gloc.

• Informacja

• Informujemy, iż w piątek 08.07.2022 od godz. 8.00 do 10.00 w sekretariacie szkoły będą wydawane zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Dokument może odebrać absolwent (po okazaniu legitymacji szkolnej) lub rodzic/opiekun prawny (po okazaniu dowodu tożsamości).