• Konkursy rozstrzygnięte

• Z przyjemnością informujemy, że konkursy szkolne z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu zostały rozstrzygnięte. Otrzymaliśmy wiele pomysłowych prac plastycznych, graficznych oraz wierszy. Widać w nich było zaangażowanie i przemyślenia na tematy konkursowe. Po długich dyskusjach i naradach komisja zdecydowała nagrodzić następujące prace:

Konkurs informatyczny "Voki- mówiący avatar":

1 miejsce – Lena Kiełbasa

2 miejsce- Natalia Pryjda

3 miejsce- Oliwia Kuca

Wyróżnienia: Klaudia Winiarz, Julia Winiarz, Amelia Winiarz

Konkurs grafiki komputerowej "Wirus" – klasy I-III:

1 miejsce – Karina Marszałek

2 miejsce- Anastazja Wojdyła

3 miejsce- Szymon Winiarz

Wyróżnienie: Kamila Pietryna, Gabriela Mac

Konkurs grafiki komputerowej "Wirus"– klasy IV-VIII:

1 miejsce – Patryk Chamik, Andżelika Sokół

2 miejsce- Klaudia Arian

3 miejsce- Julia Niemiec

Wyróżnienie- Sławomir Modrak, Lena Kiełbasa

Konkurs profilaktyczny " MEM internetowy"– klasy VII-VIII

1 miejsce – Adrian Zagrobelny

2 miejsce- Karol Purcha

3 miejsce-  nie przyznano

Konkurs - plakat profilaktyczny "Żyję zdrowo, bo nie ulegam nałogom" -klasy  I-III:

1 miejsce – Marcel Woźny

2 miejsce- Antoni Cienki

3 miejsce- Dominik Kolasa

Konkurs - plakat profilaktyczny "Żyję zdrowo, bo nie ulegam nałogom"  klasy  IV-VIII:

1 miejsce – Andzelika Sokół

2 miejsce- Lena Kiełbasa

3 miejsce- Oliwia Winiarz

Orgnizatorzy konursu:

informatyczne: grafiki i Voki- A. Tomaszek,

profilaktyczne: plakat, wiersz, MEM:- A. Tomaszek, B. Walerianowicz- Hemperek

• Zabawa walentynkowa

• W dniu 13 lutego, Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole zabawę z okazji święta zakochanych. Cała impreza była prowadzona przez Nikolę, Oliwię i Natalię. Podczas niej nie zabrakło dobrych, wszystkim znanych przebojów. Były także ciekawe zabawy i konkursy. Na tegorocznym balu wybrano także „Walentynkę i Walentego Roku”. Zostali nimi: Oliwia Winiarz i Karol Purcha. Opiekunowie: A. Tomaszek, P. Malinowski.

• Dzień Bezpiecznego Internetu w szkole

• Działajmy razem!”

W dniu 12 lutego obchodziliśmy DBI. Działania profilaktyczne podejmujemy przez cały rok, ale szczególnie zintensyfikowane są one w tym miesiącu. Przez tegoroczne hasło organizatorzy zwracają szczególną uwagę na potrzebę współpracy i powszechnego zaangażowania rodziców, nauczycieli i innych profesjonalistów, w działania podnoszące poziom bezpieczeństwa dzieci online. Uczniowie klasy IV: Lena, Julia, Mateusz, Ola oraz Nikola z klasy VII przedstawili teatrzyk kamishibai pt; "Uzależniona Kasia"klasy V i IV zaśpiewały piosenkę "Neto-cwaniak". Zaprezentowano także filmy edukacyjne dla uczniów dwóch etapów edukacyjnych. Organizator: A. Tomaszek

• Dzień radości, uśmiechów i wzruszeń

• Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły. Zaproszeni dziadkowie licznie zjawili się w naszej szkole w dniu 10 lutego, by wziąć udział w obchodach tego święta. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje wnuczęta w różnych formach artystycznych. Dzieci, poprzez inscenizacje, wiersze, piosenki oraz tańce mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dla  seniorów był także przygotowany poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Zdjęcia w albumie. Uczniów do akademii przygotowały panie: D. Pryjda, I. Szwajczak, I. Werle, W. Borowik, M. Piskorz, A. Tomaszek, S. Kuta.