• Podziękowania dla naszej społeczności szkolnej

     • Wasza szczodrość nie może być nagrodzona słowami, ale szczęśliwe czworonogi długo nie zapomną Waszych dobrych i wielkich serc. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni dzieciom, rodzicom oraz każdemu z osobna za wsparcie podopiecznych z Gminnego Przytuliska w Wiązownicy. Dziękujemy także za pracę włożoną w  przygotowanie kartek dla Duszpasterstwa Osób Niesłyszących- szczególnie klasom VI, VII,VIII. 

      A. T.

     • Bezpiecznych ferii!

     • W dniu 10 stycznia 2020 r. w naszej szkole zorganizowano spotkanie z członkami Stowarzyszenia Poszkodowanym w Wypadkach Komunikacyjnych "Bezpieczne Życie” w Jarosławiu. Pierwsze spotkanie zostało przeprowadzone dla uczniów klas 0-IV oraz kompetentnych przedszkolaków. Nasi najmłodsi wysłuchali prelekcji na temat: zasad bezpiecznego poruszania się po drodze publicznej,  konieczności noszenia odblasków oraz bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Na koniec spotkania uczniom rozdano odblaski, które przyczynią się do tego, by byli widoczni na drogach po zmroku. Mamy nadzieję, że zainicjowana przez nas współpraca będzie stała, owocna i przyniesie naszym uczniom wiele korzyści. Organizator: Waleria Borowik-szkolny koordynator ds. promocji zdrowia.

     • Betlejemskie światełko

     • Harcerze z 39 Drużyny Harcerskiej "Komandosi" z Mołodycza przekazali dzisiaj (20 grudnia 2019 r.) Betlejemskie Światło Pokoju na ręce zastępcy wójta Krzysztofa Strenta. Tym samym gmina Wiązownica połączyła się symbolicznie z Grotą Narodzenia Pańskiego w Betlejem, tuż przed celebracją Narodzenia Jezusa Chrystusa - źródło: http://wiazownica.com/?c=mdAktualnosci-cmPokazTresc-373-2555