• Zdrowie dla każdego

      09 kwietnia 2024 r. w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki odbył się XXII Powiatowy Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie pod Honorowym Patronatem Starosty Jarosławskiego oraz medialnym Ekspresu Jarosławskiego z okazji obchodów Światowego Dnia Zdrowia (7 kwietnia).

      Po raz kolejny naszą szkołę mieli zaszczyt reprezentować trzecioklasiści wykonując piosenkę „Zdrowie, smaki ” oraz uczennice z klas: VI, VII,VIII, które pokazały się w tańcu „Tutting- Royals”.

     • Konkurs na kartkę wielkanocną

      Najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie plastycznym na kartkę wielkanocną. Z roku na rok coraz mniej ludzi samodzielnie robi i wysyła kartki z życzeniami. Wolimy bardziej nowoczesne, łatwiejsze sposoby składania życzeń, jak sms, telefon, czy e-mail. Są jednak jeszcze osoby, które nadal kultywują ten zwyczaj. Chcemy, aby uczniowie i uczennice naszej szkoły podtrzymywały zwyczaj obdarowywania się kartkami z życzeniami. Najładniejsze karki zostały nagrodzone wyróżnieniem. Dziękujemy wszystkim za udział.

     • Rachmistrz roku szkolnego 2023/2024

      „Czysta matematyka to poezja logicznego myślenia”.

      Albert Einstein

      Konkurs matematyczny „Rachmistrz” przeznaczony był dla wszystkich uczniów klas 0-VII. Uczestnicy konkursu na poziomie poszczególnych klas wykazali się umiejętnością sprawnego i poprawnego liczenia. Konkurs ten, to nie tylko sprawdzenie wiedzy, ale pozytywna zabawa i właściwie rozumiane współzawodnictwo. Na etapie wczesnoszkolnym, czyli w klasach 0-III, Rachmistrza wyłonili nauczyciele wychowawcy poszczególnych klas, natomiast w pozostałych klasach nauczyciel matematyki. Oto tegoroczny ranking zwycięzców:

     • Teoria i praktyka

      czyli „Test wiedzy o recyklingu”

      W naszej szkole 27 marca odbył się kolejny krótki 10 minutowy test wiedzy, tym razem dotyczył wiadomości o recyklingu. Uczestniczyli w nim chętni uczniowie klas IV-VIII.

      Wydarzenie to stanowiło nawiązanie do obchodzonego 18 marca Światowego Dnia Recyklingu. Kilka dni wcześniej (we czwartek 14 marca) ustawiony został na szkolnym korytarzu stojak z workami w kolorze brązowym , niebieskim , żółtym i zielonym służący do segregacji odpadów. Na tablicy szkolnej umieszczono informacje, dotyczące odpowiedniego wyrzucania śmieci, by uczniowie mogli właściwie je sortować. Na początku zdarzały się „pomyłki”, ale po kilku dniach nawet najmłodsi uczniowie wiedzieli do jakiego koloru worka wyrzucić np. karton po mleku.

     • Osobowości miesiąca marca

      Podczas uroczystego apelu świątecznego zostały wręczone odznaki dla „marcowych osobowości”. Oto lista nagrodzonych.

      Sportowiec: zaszczytny tytuł, o który uczniowie chętnie rywalizują zdobyła reprezentacja naszej szkoły w tenisie stołowym czyli Jan Mil, Emilia Mil, Anastazja Wojdyła i Szymon Winiarz.

     • No backpack Day

      akcja szkolna

      Dzień bez plecaka to wyjątkowa akcja, która zagościła w polskich szkołach. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole zorganizowaliśmy taki dzień 27 marca - tuż przed wiosenną przerwą świąteczną.

      Nasi uczniowie wykazali się kreatywnością w poszukiwaniu „zastępstwa” dla tradycyjnego plecaka. Liczyła się pomysłowość i inwencja twórcza, a tego naszym uczniom nie brakuje.

     • Wielkanocne Warsztaty Integracyjne

      21 marca przedszkolaki odwiedziły seniorów z Dziennego Domu Seniora + w Radawie. Podczas spotkania dzieci wspólnie z seniorami i rodzicami wykonały ozdoby wielkanocne: króliczki wielkanocne. W podziękowaniu za zaproszenie oraz ciepłe przyjęcie przedszkolaki wręczyły wszystkim seniorom własnoręcznie wykonane tulipany. Maluchy otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział w integracyjnych warsztatach. Na wszystkich czekał również poczęstunek: herbata i ciastko.

   • Wtorek23.04.2024
   • Stołówka szkolna

   • Zasady.pdf

    Stawka za kwiecień: 46 

    Prosimy o terminowe wpłaty. 

  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Biuletyn informacji publicznej