• Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej w Mołodyczu

• grudzień 2018

Mój wymarzony lizak

Konkurs organizowany przez Muzeum Lizaka w Jaśle. Naszą szkołę reprezentują:

Kamila Frań, Dawid Frań, Karolina Zagrobelny, Amelia Winiarz, Krystian Biały.

• październikk 2018

XII Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej

II miejsce Marlena Woźny- utwór "Major Ponury"- uczennice przygotowywała p. Sabina Kuta

• 22 marzec 2018

Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną

II miejsce w tym konkursie zdobył uczeń klasy III- Krystian Biały, a wyróżnienie - uczennica klasy IV Maja Biały. Dyplomy za udział otrzymały także uczennice: Oliwia Winiarz, Julia Winiarz, Amelia Winiarz, Natalia Pryjda, Marlena Woźny, Kamila Sokół. Gratulujemy

• 27 LISTOPADA 2017

I Gminny Konkurs Strach na wróble

II miejsce - Igor Cienki,

wyróżnienie:  Kamila Sokół i Angelika Sokół, Natalia Pryjda „Teofilia”, Maciej Bujar „Czesio”, Kamila Frań „Michalina”, Izabela i Joanna Machnicka „Para straszków"

• listopad 2017

XI Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznych

(11 listopad 2017  r.)- II miejsce w konkursie – Marlena Woźny, Opiekunowie: Angelika Tomaszek-Wysocka, Sabina Kuta

• CZERWIEC 2017

IX GMINNY PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH „AKTOREM BYĆ” POD PATRONATEM WÓJTA GMINY WIĄZOWNICA

• - Zespołowi„Leśne Skrzaty” ze Szkoły Podstawowej w Mołodyczu wyróżnienie za piękne, dobrze przygotowane  i ładnie wykonane przedstawienie kukiełkowe.
                • Opiekunowie : A. Tomaszek-Wysocka, A. Mierzwa
          • KWIECIEŃ 2017

Gminny Konkurs Palm Wielkanocnych

Uczniowie, którzy odnieśli sukces:

I miejsce Dawid Frań, wyróżnienie-Klaudia Habel, Maciej Bujar, Bartłomiej Bujar.

• MARZEC 2016
            • Gminny Konkurs Pisanek i Ozdób Wielkanocnych

Uczniowie startowali w trzech kategoriach: pisanka tradycyjna, pisanka nowoczesna, dekoracja wielkanocna. A oto nazwiska uczestników:

Klaudia Habel, Marlena Woźny, Fabian Ziejło, Kinga Zarosa, Kamila Skrzypek, Nikodem Mac, Krzysztof Sokół, Mateusz Purcha.

• MARZEC 2016
            • Gminny Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną- pod honorowym patronatem Wójta Gminy Wiązownica

Organizowany w Szkole Podstawowej w Ryszkowej Woli.  Reprezentowali nas: Natalia Pryjda kl.1, Klaudia Habel kl.5Marlena Woźny kl. 5, Agnieszka Cienki kl.5, Kamila Skrzypek kl.6, Kacper Sokół kl.6

Ostatecznie zdobyliśmy III miejsce, które przypadło Klaudii Habel oraz wyróżnienie dla Natalii Pryjdy.

• STYCZEŃ 2016

I miejsce –Klaudia Habel ,

II miejsce- Fabian Ziejło,

• “Mój wymarzony lizak "

Konkrs organizowany przez Muzeum lizaka w Jaśle. Do konkursu z naszej szkoły zakwalifikowali się:

Karolina Zagrobelny, Dawid Frań, Kamila Frań, Amelia Winiarz, Krystian Biały.

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor

Phasellrtsce scipitvarius mi. Cum sociistoque pentibus et magnis diarturtots nascetur rimulug maleada odiorbi dio gravida atcurus necuus a lorem. Maecenas tristique ori ac sem. Duis ultrices pharetra gna. Donec accumsan malesuada ornec sit amet eros. Lorem ipsum dolor sit amt consc tetuer aiing elit. Mauris fermentum tum magna. Sed laoreet aliquam leo. Ut te dolor dapbus eget elentu vel cursus eleifend elit. Aenean auctor wrna. Aliqua volutpat. Duis ac turpis. Integer rutrum ante eu lacuest um liberoisl porta vel sceleisque eget malesuada at neque. Vivam nibhus leo vel metus. Nulla facilisi. Aenean nec eros. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et trices posuere cubilia Suspendisse sollicitudin velit sed leo pharetra augue nec augue. Nam elit magnandrerit sit amet tincidunt ac viverra sed nulla.

Donec porta diam eu massa. Quisque diam lorem interdum vitaedapibus ac scelerisque vitae pede. Donec eget tellus non erat lacinia fermentum. Donec in velit vel ipsum auctor pulvinar. Proin ullamcorper urna et felis. Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor eu est sagittis cursus sed eu ex. Suspendisse bibendum dignissim justo. Aliquam vestibulum magna at iaculis eleifend. Sed mattis ligula et sem egestas rutrum. Vestibulum vel ante nec erat fermentum varius. Curabitur tempus commodo velit, non commodo libero aliquam eu. Suspendisse hendrerit, urna ut convallis auctor, nunc arcu fermentum urna, eleifend vestibulum mauris nunc sit amet velit. Fusce quis massa non nibh pharetra commodo eu vel tortor. Pellentesque dui turpis, ornare at condimentum sit amet, interdum eget turpis. Praesent vitae ipsum maximus, tempus mauris ac, viverra enim. Nullam lorem lectus, venenatis sed porttitor at, cursus quis tellus.