• rok szkolny 2017/2018

listopad- akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości,

listopad- I Gminny Konkurs "Strach na wróble",

wrzesień/pażdziernik- konkurs plastyczny "Portret Tadeusza Kościuszko",

październik- Bal wszystkich świętych- konkurs na najładniejsze przebranie i prezentację wybranego świętego,

październik-wykonanie i wręczanie kartek z życzeniami dla nauczycieli i pracowników szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej,

wrzesień- "Dzień Chłopaka w szkole"- gry, konkursy, quizy, wypieki piernikowych serc.

wrzesień- listopad- zbiórka artykułów dla bezdomnych zwierzaków z US-WET- Lecznicy w Szówsku.

• 2016/2017
            • Samorząd Uczniowski- Rok szkolny 2016/2017

przewodnicząca: Marlena Woźny

opiekunowie: M.Piskorz, R. Bałanda, L. Władek

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo „Nasz Dom”. Celem tej akcji jest zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Uczniowie przeprowadzili zbiórkę monet groszowych, które usypali w „szkolną górę grosza”. W tym roku zebraliśmy ponad 107 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w „Górze Grosza” .