• Ogólnopolski konkurs

• W dniu 13 kwietnia 2018 r Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej mł.bryg. Krzysztof Kowal wręczył uczennicy klasy III naszej szkoły Joannie Machnickiej nagrodę za zajęcie I miejsca (w grupie drugiej szkół podstawowych- w eliminacjach powiatowych) Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”. Gratulujemy.

• Dla hospicjum

• Społeczność naszej szkoły włączyła się w zbiórkę artykułów chemicznych dla potrzebujących z hospicjum w Jarosławiu. Już od przeszło miesiąca Samorząd Uczniowski zbiera mydło w płynie, ręczniki, szampony, mokre chusteczki, antyperspiranty w areozolu i tym podobne kosmetyki do higieny. Szczególnie gorliwie w zbiórkę włączyły się najmłodsze dzieciaki. Jeżeli ktoś z was nie zdążył jeszcze wesprzeć naszej akcji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i okazania serca. Zakończenie akcji w piątek 27.04.2018r.

• Lokomotywą po sukces

• W  Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu  odbyła się kolejna edycja konkursu „Trójwymiarowy Świat Matematyki".  Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy III- Igor Cienki. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu z dowolnego materiału pojazdu kołowego składającego się z przestrzennych figur geometrycznych. Cieszymy się z zaangażowania jakim wykazał się Igor. W czwartek 12 kwietnia odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu, w którym nasz uczeń otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy.

• Sukces

• W dniu 6 kwietnia nastąpiło rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu na Palmę Wielkanocną. Wszyscy twórcy, wraz ze swymi palmami, spotkali się w Szkole Podstawowej w Ryszkowej Woli, gdzie nastąpiło wręczenie nagród przez Wójta Gminy Wiązownica Pana Mariana Jerzego Ryznara. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas IV-VI. Prezentujemy ich osiągnięcia:

Frań Dawid- Klasa IV- I miejsce, Habel Klaudia- Klasa VI- wyróżnienie, Bujar Maciej – klasa VI i Bujar Bartłomiej – Klasa IV- wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy.

• Historia dzisiaj

• 11 kwietnia w naszej szkole mieliśmy przyjemność gościć grupę artystyczną Rewita, która przybliżyła dawne dzieje podczas pokazów historycznych. Był opis tortur,  ekwipunku i uzbojenia rycerza, zostało przedstawione prawo w średniowieczu. Uczniowie mogli także  z bliska zapoznać się z kolekcją rekwizytów.