• Ogłoszenie dla rodziców

• W dniu 16 lutego 2017 roku (czwartek) o godz. 15:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami, w którym udział weźmie Wójt Gminy Wiązownica w związku z założeniami reformy oświaty.

• Dzień Babci i Dziadka

• 14 lutego nasza szkoła przepełniona była wspaniałymi osobami- gościli u nas Babcie i Dziadkowie . Najmłodsi zaprezentowali występy artystyczne pełne radości, śpiewu i muzyki.  Klasa czwarta rozbawiła zgromadzonych kabaretem, a  uczennice klasy szóstej mogliśmy podziwiać w  debiutanckim układzie tanecznym ze wstążką. Nasi wychowankowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom.  Maluchy własnoręcznie wykonały także upominki, którymi obdarowały przybyłych gości.

Na koniec uroczystości serdeczne życzenia złożyli: Wójt Gminy Wiązownica- Marian Jerzy Ryznar oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mołodyczu- Jan Kuca. Swoją obecnością zaszczycili nas również Sekretarz Gminy- Krzysztof Strent, sołtys wsi Mołodycz- Tadeusz Piekuś, proboszcz ks. Andrzej Kuzio oraz rodzice, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły.

Do występu dzieci przygotowały panie: Dorota Pryjda, Irena Szwajczak, Izabela Werle, Waleria Borowik, Małgorzata Piskorz, Małgorzata Biały, Angelika Tomaszek-Wysocka. Uroczystość wypadła pięknie,  uczniowie otrzymali gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli dumni ze swych wnuków.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

• Przegląd teatrzyków

• 03 lutego 2017r. uczniowie klas I-III pod opieką pań Walerii Borowik, Małgorzaty Piskorz oraz Izabeli Werle wzięli udział w XI Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Jasełkowych pod patronatem Wójta Gminy Wiązownica. Uczniowie zaprezentowali w Gminnym Centrum Kultury w Wiązownicy 20 minutowe przedstawienie ciekawie łączące tradycyjne jasełka z elementami bajek.