• Zajęcia na szkolnej hali sportowej

• Podczas tegorocznych ferii  zapraszamy uczniów naszej szkoły na  zajęcia na nowej  hali sportowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom  rodziców i dzieci nauczyciele postanowili zorganizować i przeprowadzić takie zajęcia.

Celem zajęć jest pożyteczne spędzanie wolnego czasu, kształtowanie aktywności ruchowej,  doskonalenie koncentracji uwagi, wytrzymałości i wytrwałości, integracja uczniów z różnych klas.

Zajęcia te odbywać się będą według poniższego harmonogramu:

16 styczeń- poniedziałek- 9:00-12:00- zajęcia dla harcerzy Opiekun:I. Szwajczak

18 styczeń- środa-14:00-17:00- zajęcia dla wszystkich chętnych uczniów Opiekunowie: B.Dec- Kozdroń- M. Piskorz

19 styczeń- czwartek- 14:00-17:00- zajęcia dla wszystkich chętnych uczniów Opiekunowie: R. Bałanda- L. Władek

23 stycznia-poniedziałek-14:00-17:00- zajęcia dla wszystkich chętnych uczniów Opiekunowie: W. Borowik- I.Werle

24 stycznia- wtorek- 14:00-17:00- zajęcia dla wszystkich chętnych uczniów Opiekun: M. Biały

Mamy nadzieję, że zajęcia  będą cieszyć się dużą popularnością. Zapraszamy.

• Bezpieczne ferie 16.01-29.01.2017

• Dobiega końca  I semestr roku szkolnego.  Nadszedł czas na zasłużony odpoczynek po wielu kartkówkach, sprawdzianach, testach itp. Aby bezpiecznie spędzić zbliżające się ferie prosimy o zapoznanie się z zasadami, poradami i wskazówkami.

bezpieczne_ferie.docx

A. Tomaszek-Wysocka

• Wspólne  kolędowanie z klasą VI
          • Wspólne kolędowanie z klasą VI

•

Najstarsza klasa w naszej szkole wraz z wychowawczynią p. A. Tomaszek-Wysocką przyłączyła się w tym roku do życzeń w szczególny sposób. Odwiedzając wszystkich w szkole składali uczniom i nauczycielom życzeniami, dzielili się opłatkiem, śpiewali kolędy przy akompaniamencie gitar.

Zdjęcia w Albumie

• Jasełka

• Święta Bożego Narodzenia to piękny i radosny czas. Tradycje związane z nim staramy się podtrzymywać i pielęgnować w naszej szkole. 22. grudnia 2016 roku uczniowie klas 1-3 zaprezentowali społeczności szkolnej, nauczycielom oraz rodzicom Jasełka przygotowane pod czujnym okiem pań: Małgorzaty Piskorz, Walerii Borowik i Izabeli Werle. Po obejrzeniu przedstawienia uczniowie udali się do swoich klas na Wigilie klasowe oraz wspólne kolędowanie. Panowała podniosła, świąteczna atmosfera, były życzenia, łamanie się opłatkiem i wiele uśmiechów.