• Wycieczka do Rzeszowa

• Zapraszamy chętnych uczniów do udziału w wyjeździe do Rzeszowa w dniu 28 październik-piątek.  W planie następujące atrakcje:

Teatr Maska- "Akademia Pana Kleksa",

Centrum rozrywkowe "Kolorowy Świat"- 2 godziny,

(klasy 1-3 sala zabaw, klasy 4-6 squash).

Mc Donald's

Koszt: około 40 zł

Organizator: I.Werle

• Zapraszam uczniów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym na

pt: „Mołodycz w barwach złotej polskiej jesieni”

1. Format i technika zdjęć:

• zdjęcia powinny być związane z tematykę konkursu (mogą przedstawiać: krajobraz, architekturę, postaci, zwierzęta itp.)
            • dopuszczalna wersja: elektroniczna (przesyłamy zdjęcia w wersji elektronicznej w formacie jpeg (jpg))
            • zdjęcia mogą być wykonane w dowolnej technice (nie dopuszcza się obróbki komputerowej zdjęcia!)
            • prace powinny być wykonane indywidualnie.

2.  Wiek uczestników:

Zdjęcia będą oceniane w następujących kategoriach:

-  uczniowie I-III

- uczniowie IV-VI

3.  Opis pracy:

Do maila ze zdjęciem należy dołączyć opis:  imię i nazwisko autora, klasa

Na konkurs można przesłać max. 3 zdjęcia.

4.  Termin i miejsce dostarczenia zdjęć:

Zdjęcia wykonane zgodnie z regulaminem należy  przesłać do dnia 30 listopada 2016 r. (środa).

5.  Ocena zdjęć:

Komisja powołana przez organizatora dokona oceny prac w wymienionych kategoriach przyznając nagrody.

6.  Ogłoszenie wyników:

Ogłoszenie wyników nastąpi w grudniu  2016 r. na gazetce SU oraz na stronie internetowej: http://sp.molodycz.edupage.org

7.  Wręczenie nagród:

Informacja o dacie wręczenia dyplomów i nagród będzie umieszczona na holu na szkolnym. Ponadto powyższa informacja wraz z  listą laureatów konkursu dostępna będzie na  stronie internetowej.

Organizatorzy konkursu:J. Kuca, A. Tomaszek-Wysocka

• Witamy w szkole

• 1 września, jak co roku, uczniowie szkoły w asyście rodziców, nauczycieli oraz dyrekcji powitali nowy rok szkolny. Był to dzień szczególny dla dzieci oddziałów zerowych oraz uczniów klas pierwszych i ich rodziców. Życzymy całej społeczności szkolnej osiągania sukcesów w edukacji oraz miłych chwil spędzonych w murach naszej szkoły w towarzystwie starych i nowych przyjaciół.