• Art Aprillis

• 1 kwietnia tj; w piątek nasze uczennice: K. Sokół, K. Skrzypek, K. Habel, K.Zarosa wraz z p. A.Tomaszek-Wysocką uczestniczyły w warsztatach plastycznych " Przenikanie" zorganizowanych w Zespole Szkół Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego
            w Jarosławiu. Celem warsztatów było upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży twórczej formy wypoczynku oraz zauważenie uzdolnionych plastycznie młodych ludzi. Uczennice mogły sprawdzić się w czterech 40 minutowych zajęciach z: grafiki komputerowej, malarstwa, rysunku i rzeźby. Wszystko prowadzone było w bardzo przyjaznej i twórczej atmosferze. Organizatorzy zapewnili wszystkie materiały plastyczne oraz narzędzia. Zdjęcia w albumie.

• Konkursowy sukces

• Z okazji zbliżających się świąt Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownicy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Wiązownica ogłosił kolejny konkurs  "Pisanki i Ozdoby Wielkanocne". W dniu dzisiejszym - 21 marca- poznaliśmy wyniki. Nasze uczennice odniosły kolejny sukces zdobywając wysokie lokaty w poszczególnych kategoriach:

Kategoria B- pisanka nowoczesna- I miejsce-  Klaudia Habel klasa V,

Kategoria C- ozdoba wielkanocna- III miejsce -Kamila Sokół klasa V, Kinga Zarosa klasa VI.

Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. Gratulujemy sukcesu.