• Biblioteka

• Tutaj każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, bo wśród ośmiu tysięcy woluminów możesz spotkać się z ciekawą przygodą, poznać historię, dowiedzieć się

o ciekawych ludziach.

Mamy też dużo słowników i encyklopedii. W czytelni są dostępne czasopisma dla dzieci „Kumpel”  i „Junior”. W których jest dużo ciekawostek, artykułów, rebusów, testów itp.

Nauczyciele biblioteki prowadzą kiermasze taniej książki pozyskując w ten sposób książki do biblioteki  i na nagrody konkursowe. Z biblioteki korzystają nie tylko dzieci szkolne, ale i ich rodzice.

Jeżeli chcesz przeżyć ciekawą przygodę zapraszamy.

Biblioteka  szkolna jest udostępniona w każdy dzień tygodnia.

W tym roku bibliotekę odwiedził Mikołaj i zostawił słodycze dla dzieci ,które przeczytały najwięcej książek .Z ,,O’’-Skrzypek Kamila, Zagrobelny Kamila, Sutkowy Karolina, kl.I-Cienki Natalia, Cienki Wioletka,kl. II-Warcaba Adam, Arian Dawid, kl. III-Asia Zagrobelny, Radek Zagrobelny, kl. IV-Zagrobelna Izabela kl.V-Zagrobelny Paulina, Zagrobelny Monika, kl. VI Monika Purcha, Paulina Purcha.

Serdecznie zapraszamy. Zachęcamy do czytania ciekawych książek. Szczególnie polecamy przygody Mikołajka.

Mikołajek to kilkuletni chłopiec ,który mieszka z rodzicami we Francji. Otaczają go wspaniali przyjaciele. Jego ulubione powiedzonko to „No bo co w końcu, kurcze blade?’’.Mikołajek jest wesoły ,pełen energii i „ złotych myśli „.W naszej bibliotece polecamy „Wakacje Mikołajka’’ i „Nowe przygody Mikołajka ‘’.