• Bądź aktywny

•

Nasza szkoła włączyła się w kampanię "Bądź aktywny" prowadzoną przez Komisję Europejską. To już trzecia edycja Tygodnia Sportu. Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. 29 września 2017 r odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej klas I-III w Wiązownicy.

Nasi uczniowie z trzeciej klasy pod opieką p. Walerii Borowik, po rozegraniu kilku wspaniałych meczy zajęli III miejsce za co otrzymali puchar, dyplom i gadżety ETS ufundowane przez Komisję Europejską oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Gratulujemy

• Naukowa epidemia, czary mary i alchemia

• 25 września nasi uczniowie wzięli udział w przedstawieniu zorganizowanym przez grupę "Zaelektyzowani", którego celem było przemycenie elementów wykładu, laboratoriów naukowych oraz quizu. W przystępny sposób połączono elementy humorystyczne oraz edukacyjne. Odbyły się fizyczne i chemiczne eksperymenty, w których nie zabrakło ognia, piany i wybuchów, co  dostarczyło wielu przeżyć uczestnikom. Przyroda, fizyka i chemia okazały się zaskakujące....

• Na kręgielni

•

Wspólny wyjazd na kręgle klasy VII   z wychowawcą p. A. Tomaszek-Wysocką do Niagary w Szówsku był trafionym sposobem na uczczenie Dnia Chłopaka.  W kręgielni podzieliliśmy się na drużyny „męsko-damskie” i ruszyła zdrowa i pełna energii rywalizacja. Każdy cieszył się swoimi małymi i dużymi sukcesami. Były brawa, okrzyki i oczywiście … pyszna pizza by nadrobić zgubione kalorie. Na koniec bawiliśmy się wspólnie przy muzyce tańcząc między innymi  „belgijkę”. Prawie trzy godziny minęły nam w przemiłej atmosferze i zdecydowanie za szybko. Wszyscy wróciliśmy pełni wrażeń i miłych wspomnień, którymi chcemy się podzielić. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego wydarzenia.