• Spełniły się nasze marzenia

• Urczystość pobłogosławienia i  oddania do użytku sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Mołodyczu-09 listopada 2016 r.

Fotorelacja-Album fotograficzny.

•  „Scrapbooking-kartka świąteczna”
          • „Scrapbooking-kartka świąteczna”

• 4 listopada  w naszej szkole odbyły się warsztaty ze scrapbooking’u. Tą metodą tworzyliśmy kartki świąteczne, wykorzystując do tego celu maszynę tłocząco-wytłaczajacą. Na platformie bazowej układano przezroczyste płytki do wycinania, następnie wykrojniki albo foldery – tworząc tak zwaną „kanapkę.  Po kilku ruchach korbką otrzymywano gotowy element. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie Warsztaty kreatywne. A. Tomaszek-Wysocka

• "Maska"

• 28.10.2016 roku uczniowie klas 0-IV wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Rzeszowa. Głównym punktem wyjazdu był "Teatr Maska", w którym obejrzeli spektakl pt."Historia Śnieżki". Oprócz przedstawienia odwiedzili również wystawę kukiełek i projekcje dawnych bajek w "Muzeum Dobranocek". Następnie udali się do sali zabaw "Kolorowy świat". Tam dzieci miały możliwość aktywnego spędzenia czasu, m. in. mogły zagrać w squasha.

Organizator wycieczki: Izabela Werle